7/24

Destek Alabilirsiniz

Mail

info@metropolcamiavizeleri.com

Cumartesi - Pazar

08:30 Açılış -18:30 Kapanış

İletişim

0532 697 10 53

Metropol Cami Avizesinde Tasarım

Metropol cami avizesi camilerin iç aydınlatması için aynı zamanda dekorasyonu sağlamak için son derece önemli eşyalar arasındadır. Cami avizesi almak istediğinizde firmamıza gelecek bütçenize ve beğeninize uygun olan cami avizelerini kolayca bulmanız mümkün. Firmamız yılların getirmiş olduğu tecrübe ve deneyim ile en kaliteli dekoratif ve işlevsel cami avizelerini  müşterileri ile buluşturuyor. Üretimi ve satışı yapılan tüm cami avizeleri kalite ve test sertifikasına sahiptir.

Cami avizesi satın alınırken muhakkak kalite ve test sertifikası olup olmadığı sorulmalıdır. Üretimini yapmış olduğumuz cami avizeleri nin iskelet kısımlarında pirinç alüminyum demir ve zamak metalleri kullanılır. Tasarlanan iskelet gövde üzerine çeşitli renk ve boyalar kullanılarak avize dekorasyonu gerçekleştirilir.

Cami avizeleri nin en önemli unsurlar arasında elektrikli aydınlatma sisteminde kullanılan ampul, ampul yuvası ve kabloların kalitesidir. Bunlara bağlı olarak meydana gelebilecek herhangi bir tehlikeye karşı muhakkak bu ürünlerin kalitesi ve ömrü dikkate alınmalıdır.  Firmamız satışını yapmış olduğu tüm cami avizeleri nin sevkiyat ve montajını uzman ekip eşliğinde gerçekleştirir.